Akadeemia

Esimene krüptotreidingui akadeemia Baltikumis eksisteerib alates 2017. aastast. 6 aasta jooksul oleme avanud uute rahaliste võimaluste maailma enam kui 300 koolilõpetajale.
FIRST BALTIC TRADING ACADEMY on akadeemia, mille asutas Baltikumis kogenud ja praktiseeriv treider Vitali Filimonov. Õppetundide keskmes on praktiline lähenemine õppimisele, mis aitab meie õpilastel koheselt pärast kursuse lõpetamist alustada sellega, mida nad armastavad.

Eesti kahes suuremas linnas - Tallinnas ja Narvas asuvad esindused võimaldavad koolis õppida korraga päris suurel õpilaste arvul. Kellel sellist võimalust ei ole, on Akadeemia pakkunud võimalust veebipõhiseks õppimiseks. Treidingu õppimisel pole piire!
Eesti Võlausaldajate Liidu (EVUL) liikmelisus ja sertifikaat kinnitavad meie partneritele, et meie tausta on liidu poolt kontrollitud ja me oleme kvalifitseeritud kui usaldusväärne ettevõte.
Missioon

Tõsta kaasaegse finantsturu mõistmise taset ja näidata inimestele detsentraliseeritud finantssüsteemi eeliseid.
Strateegia

Õpetada kõike, mida me oskame ise teha. Pakkuda praktilisi teadmisi, nõu ja tuge, mis aitavad teil lõpetada riskide kartmisega, teha kiireid otsuseid ja reageerida turu muutustele.
Vitali Filimonov
Akadeemia asutaja ja koolitaja
Akadeemia asutaja, krüptoraha arendamise eestvedaja Eestis, sertifitseeritud äritreener, eriprogrammide koolitaja, tegevsportlane, langevarjur.
Alates 2017. aastast otsustas Vitali avada akadeemia, et jagada oma kogemusi ja edastada teadmisi kõigile, kes soovivad sukelduda krüptomaailma ja õppida, kuidas uute tehnoloogiatega raha teenida.

"Treiding on alati risk, kuid ma näitan teile, kuidas seda minimeerida ja rahulikuks jääda."
Koostöö
Koolitus
Partnerid
Oleme välja töötanud programmid online- ja offline-koolitusteks krüptomaailma populaarseimates valdkondades
Teeme koostööd erinevate ettevõtetega, juurutame krüptoraha ärisse ja laiendame oma silmaringi
Atmosfäär